УСЕ для ПЕРЕМОГИ!

Страшна війна триває… Але ворог приречений на поразку, бо боротьба за існування і суверенність країни об’єднала всіх українців: від дорослого до малого. Немає байдужих, бо це спільне протистояння! І коли окопні свічки залиті дитячою рукою, значить така нація обов’язково переможе тоталітаризм і війну. Так, учнівський і батьківський колективи 11-А класу Харківського ліцею № 6 Шевченківського району протягом року постійно підтримують наших захисників і захисниць на Східному й Південному напрямках. Нестеренко Оля та Линник Оля стали ідейними натхненницями акції. Дівчата самотужки виготовляють окопні свічки, а вчителі, батьки та учні допомагають із матеріалами. Кожна посилка збирається з турботою та любов’ю: смаколики, свічки, обереги – частиночка тепла від учнів та учениць 11-А. І це відчувається, адже коли надходять відеоподяки чи фото від наших захисників і захисниць, стає зрозумілим, що все це не дарма! Українські діти наближають Перемогу!